STEGU MULTIELASTIK - cementové lepidlo 25kg

Kód: MULTIELASTIK25
Neohodnoceno
600 Kč / ks
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lepidlo MULTIELASTIK je mrazuvzdorné práškové lepidlo v šedé barvě, které je nutné namíchat s vodou. Univerzální lepidlo pro použití do interiéru a exteriéru je flexibilní s vysokou pevností pro vrstvy do tloušťky 5 mm.

multielastik.png

Lepidlo MULTIELASTIK je mrazuvzorné práškové lepidlo v šedé barvě, které je nutné namíchat s vodou. Univerzální lepidlo pro použití do interiéru a exteriéru je flexibilní s vysokou pevností pro vrstvy do tloušťky 5 mm.

PŘÍPRAVA PODKLADU:

Lepidlo lze použít na jakýkoliv pevný povrch: beton, cihla, silikátové cihly, sádrokarton a sádrové omítky. Povrch musí být čistý, suchý a napenetrovaný vhodnou penetrací. V případě hladkého povrchu či olejové či voděodolné malby by měl být povrch zdrsněn v poměru 50% z původní plochy a následně důkladně zbaven prachu a nečistot.

PŘÍPRAVA LEPIDLA:

Lepidlo by mělo být rozmícháno v čisté nádobě. Lepidlo nalijte do vody (5 kg lepidla na 2,8 - 3 litrů vody) a důkladně promíchejte ručně či elektrickým míchadlem. Po 5 minutách znovu promíchejte. Lepidlo by mělo být použito do 20 minut.

LEPENÍ:

Lepidlo MULTIELASTIK nanášejte přímo na obklad (vodorovně) a na stěnu (svisle) pomocí zubového ocelového hladítka o velikosti zubů 8 - 10 mm. Po nanesení lepidla na min. 80% plochy obkladu, obklad přiložte na stěnu a rovnovměrně přitlačte. Nadměrné množství lepidla odstraňte špachtlí.

Opravy lze provádět po dobu 10 minut. Práce by neměla být prováděna za deště, větru či velké teploty. Okolní teplota podkladu a při lepení nesmí být nižší než 5 °C a vyšší než 25 °C. Lepidlo není vhodné pro použití v případě vrstev silnějších víc než 5 mm.

DOPORUČENÍ:

Vzhledem k různorodosti stavebních materiálů dostupných na trhu, musí být před lepením provedeny zkoušky za účelem vyloučení jakéhokoliv nepředvídatelného problému, který může nastat během lepení.

Kategorie: Stavební chemie 
Hmotnost: 25 kg
Barva: šedá
Mrazuvzdornost: ano
Voděodolnost: ano
Vydatnost : 7 m²
Průměrná spotřeba : 3 - 4 kg/m²
Záměsová voda: 4 l na 15 kg
Teplota při práci: 5 - 25 °C
Tuhnutí : 15 minut
Vytvrzení : 5 hodin

 

BEZPEČNOSTNÍ LIST

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla
Záruka: 2 roky
Kategorie: Stavební chemie
Hmotnost: 25 kg
Barva: šedá
Mrazuvzdornost: ano
Voděodolnost: ano
Vydatnost: 7 m²
Průměrná spotřeba: 3 - 4 kg/m²
Záměsová voda: 4 l na 15 kg
Teplota při práci: 5 - 25 °C
Tuhnutí: 15 minut
Vytvrzení: 5 hodin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: