STEGU GRUNT - penetrace na podklad

Kód: GRUNT
Neohodnoceno
250 Kč / ks
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Penetrační nátěr na podklad

Podkladová penetrační vrstva STEGU Grunt je přípravek na bázi akrylové pryskyřice na penetraci různých povrchů. Používá se ke snížení savosti podkladu a zlepšení jeho přilnavosti. Je vhodná pro vnější i vnitřní použití - vytváří ideální základovou vrstvu, na kterou lépe přilne lepidlo i stěnový obklad STEGU. Penetraci lze použít na cihlový a betonový podklad, sádrokarton a omítkové stěny. Je vhodná pod umělé obklady, keramické dlažby, tapety, malby, lepidla či podlahové krytiny.

 

grunttt.png

UNIVERZÁLNÍ PENETRACE

Penetrace STEGU GRUNT je vyrobena z kvalitní akrylátové pryskyřice, která zabraňuje vniknutí vlhkosti do materiálu. Její použití je univerzální do interiéru i exteriéru. Lze ji použít jako penetraci pod umělé obklady, keramické dlažby, malby, tapety, lepidla či podlahové krytiny. Penetrace dokonale snižuje savost podkladu a zlepšuje jeho přilnavost.

PODKLADY:

  • cihlové podklady
  • betonové podklady
  • sádrokarton
  • omítkové stěny

PŘÍPRAVA PENETRACE:

Před nanesením nátěru se ujistěte, že podklad je suchý a zbaven od prachu, nečistot, oleje a dalších znečištění. STEGU nátěr se aplikuje štětcem, válečkem nebo stříkáním. Velmi savé podklady by měly být pokryty prostředky dvakrát nebo třikrát. STEGU GRUNT se ředí vodou v poměru 1:1. Aplikace dalších vrstev by měla být prováděna v intervalu 4 hodin. Teplota povrchu při nátěru by měla být v rozmezí 5 - 40 °C.

SKLADOVÁNÍ:

Penetrace by měla být skladována při teplotách 5 - 40 °C v originálním balení.

PARAMETRY

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavební chemie
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: